İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Is sagligi ve güvenligi, Nosa Insaat ve Hasar Restorasyonunun öncelikli konularindan biridir. Hedefimiz; uygulanabilir, tutarli ve tüm yasal mevzuatlara ve ilgili sartlara uygun is sagligi ve güvenligi önlemlerini ortaya koyarak, kazasiz bir isyeri yaratmaktir. Kaza olduktan sonra koruma çalismalarinin yapilmasi yerine, kaza olmadan önce önlem alinmasi misyonumuzdur.
 
Tüm çalisanlar, örnek olma yolu ile is sagligi ve güvenligini yayginlastirmalidir. Her çalisanimiz, is sagligi ve güvenligi konusunda yönetimimiz ve yöneticilerimiz tarafindan alinan tüm kararlari eksiksiz olarak uygulamaktan ve kendi kendilerinin denetçisi olmaktan sorumludur.
Tüm yöneticiler, yaptiklari davranislari ve tutumlariyla çalisanlarimiza örnek olmalidir. Her yöneticimiz, yapacaklari denetim ve kontrollerle yapilan islerin is sagligi ve güvenligi kurallarina uygun olup olmadigini izlemekten ve gerekli her türlü önlemi almaktan sorumludur.
Üst yönetim olarak bizler de; bütün çalisanlarin islerini güvenli yapmalarini saglayacak alet, ekipman ve teçhizati tedarik etmekten ve konuya yönelik faaliyetleri egitimlerle desteklemekten sorumluyuz.
 
 
Nosa Insaat ve Hasar Restorasyon, is sagligi ve güvenligini ön planda tutma konusundaki kararliligini bu alandaki çalismalarini yogunlastirarak sürdürecektir. Bu amaçla kurmus oldugu ISG sistemi ile yaralanmalarin, saglik bozulmalarinin önlenmesini saglayarak ISG yönetimi ile ISG performansini sürekli iyilestirecek ve gelistirecektir.
 
 
Nosa Insaat ve Hasar Restorasyon üst yönetimi olarak saglikli ve güvenli bir çalisma ortami saglama yükümlülügünü üstleniyoruz. Konu ile ilgili hedeflerimize ulasabilmek için tüm uygulamalari destekleyecegimizi taahhüt ediyoruz.
 
 
Is sagligi ve güvenligi hepimizin ortak sorumlulugudur.